Analice sus videos profundamente

Enlace de YouTube incorrecto
Video no encontrado
Wiadomości TVP1 - 11 września 2001r.
Prawdziwy-Świat.pl
Prawdziwy-Świat.pl 1.11K Suscriptores 42 Videos 1.33M Vistas totales 2012-09-29 PublicadoDatos actualizados en --
Vistas totales958.65K
Me gusta 0.43%
Número de comentarios823
Grado de visualización 100%
Genial
Valor estimado $ 7.66K - $ 13.8K
Índice de interacción 1.29%
Etiquetas del video
WTC 9/11 World Trade Center News Poland Polska wiadomości informacje atak Palestyna USA prawdziwy-swiat.pl terroryzm zamach 11 września 2001 TVP manipulacja manipulation TVP1
Introducción
Wiadomości TVP z 11 września 2001 roku, kiedy zawaliły się wieże WTC.
W wiadomościach tych jasno manipuluje się opinię publiczną o tym jak Palestyńczycy są odpowiedzialni za "zamach" (pomimo faktu, iż sam Front Wyzwolenia dementuje tę informację):
[TRANSKRYPT]
"Do zamachu przyznała się organizacja terrorystyczna Demokratyczny Front Wyzwolenia Palestyny, później jednak jeden z członków tego Frontu, ZAPRZECZYŁ, że ta organizacja stoi za zamachami.
Za chwile zobaczą Państwo to co W TEJ CHWILI dzieje się na ulicach Palestyny I TO MOGŁO BY ŚWIADCZYĆ O TYM, ŻE JEDNAK PALESTYŃCZYCY STOJĄ ZA ZAMACHEM. (!!)
To wielka radość, na ulicach Palestyńskich miast, ludzie są szczęśliwi, że taka tragedia zdarzyła się właśnie w Stanach Zjednoczonych, cieszą się z tego co się tam stało."
[KONIEC TRANSKRYPTU]

Dodatkowo materiał nagrany rzekomo podczas ataku na WTC, okazał się tak naprawdę wcześniej zarejestrowanym(!) świętem...

"Wyłącz telewizję - Włącz myślenie"

więcej na: http://prawdziwy-swiat.pl


Wszystkie filmy wstawiam zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm. w szczególności na podstawie: "Z praw autorskich nie korzystają: pomysły i tematy badawcze oraz teorie i fakty naukowe" oraz art. 29. ust.1. ustawy mówiący że w celu edukacji (taki jest charakter konta) można podać fragmenty lub całe utwory jeżeli poda się autora i dzieło.
Desplegar