Analice sus videos profundamente

Enlace de YouTube incorrecto
Video no encontrado
BUTON’a Bas FLÖRT’ü Reddet! (Hızlı Flört)
Enes Batur
Enes Batur 15.8M Suscriptores 1985 Videos 9.56B Vistas totales 2022-09-16 PublicadoDatos actualizados en 2022-11-21
Vistas totales3.39M
Me gusta 4.98%
Número de comentarios10.58K
Grado de visualización 21.5%
Bien
Valor estimado $ 27.18K - $ 48.94K
Índice de interacción 8.09%
Etiquetas del video
enes batur enes enesbatur batur vlog challenge enes batur ndng newdaynewgame türkiye tr ndng enes ndng batur ndng enes batur türkçe komedi turkey güzel eğlence gülmek komik enes batur challenge enes challenge trend ndng challange popüler eğlenceli batur ndng turkish türk kız erkek kadın eşleşme tinder flört buton sevgili aşk tanışmak evlenmek evet hayır bumble sex the button kırmızı yeşil sevgi
Introducción
Ben Enes Batur , Tek bir düğmeye basarak flörtünü değiştirebilirsin. Flörtünü tanımak için sorular sorabilirsin veya direk butona basıp değiştirebilirsin.Kırmızı ışık yandığında 2 dakika için de kararını vermezsen eşleşme gerçekleşir. Güzel, eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.

Kanala Abone OL : http://goo.gl/1rDcXB

SARHOŞ ENES BATUR TEPKİ: https://youtu.be/1QusBCImnpY

Sosyal Medya:

Instagram ► www.instagram.com/enesbatur
Twitter ► https://goo.gl/uHUUEF

İş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Enes Batur , Youtube Türkiye benim en büyük tutkum, bur da dev gibi bir NDNG ailesi için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Bunları yaparken çok eğleniyorum ve bir çok komik anlar eğlenceli anlar yaşıyorum. Sizde aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !
Desplegar